Apie BAIGTA.LT

13 METŲ PATIRTIS SKYRYBŲ BYLOSE, KURIA GALITE PASITIKĖTI!

Apie Baigta.lt

Tikime, kad skyrybos suteikia galimybę padvigubinti laimingų šeimų skaičių. 2007 metais teisininkų-profesionalų suburta komanda specializuojasi skyrybų bylose.

Mūsų teisininkai, tai daugiau nei 13 metų patirties įgijusių teisininkų-profesionalų komanda savo žinias gilinusi tiek teismų sistemoje, tiek advokatūroje, tiek ir privačiame sektoriuje.

Nuolatos tobuliname savo kvalifikaciją, o įdomiausiomis bylomis apie santuokos nutraukimą, turto dalinimą ar išlaikymą Baigta.lt komanda dalinasi Naujienų skiltyje.

Per šį laikotarpį nebuvo pralaimėta nei viena byla, priešingai, buvo sukurta galimybė sudaryti dvigubai daugiau laimingų šeimų iš santuoką nutraukusių ir naują gyvenimą pradėjusių asmenų.

Mes pasiryžę įsigilinti į Jums kilusių klausimų subtilybes bei pasiūlyti optimaliausią teisinį susidariusios situacijos vertinimą ir sprendimo būdą. Paskolos, turto dalybos, alimentai, bendravimo su vaikais tvarka – tai mūsų kasdieninis darbas.

Baigta.lt komanda garantuoja išskirtinį dėmesį Jūsų poreikiams siekiant greitai, pigiai ir efektyviai išspręsti skyrybų klausimus bei su tuo susijusias pasekmes.

Mes pasiryžę įsigilinti į Jums kilusių klausimų subtilybes bei pasiūlyti optimaliausią teisinį susidariusios situacijos vertinimą ir sprendimo būdą, net jei negyvenate Lietuvoje. Paskolos, turto dalybos, alimentai, bendravimo su vaikais tvarka – tai mūsų kasdieninis darbas.
Mūsų klientų nuomonė apie BAIGTA.LT darbą mums labai svarbi, tikime, kad ji svarbi ir Jums. Siūlome susipažinti su ja Facebooke ir Rekvizitai.lt.