Atėjo laikas skirtis? Ką padarysi, jei baigta tai baigta. Susirandate advokatą/teisininkų įmonė ir susimokėję laukaite proceso pabaigos.
Mažiau patyrę, ar tingesni advokatai skyrybų dokumentuose nurodys, kad jūs gyvenate Lietuvoje ir taip nutrauks jūsų santuoką, nepaisant to, kad jūs gyvenate valstybėje kurios gyventojams yra taikomi visai kiti alimentų, vaiko priežiūros, bendravimo tvarkos ir kiti reikalavimai.
Neretai sulaukiame ir klientų, nukentėjusių nuo tokių advokatų, kurie susiduria su problema – jų dokumentų teismas tiesiog nepriima, nors juos ir atstovauja advokatas.

Gyvenate Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Ispanijoje ar kitoje valstybėje ir galvojate apie skyrybas užsienyje?

Kokios problemos kyla nenurodžius tikrosios gyvenamosios vietos?
1. Teismas prieina prie visų registrų ir juos visada tikrina. Todėl teismas tiesiog negalės priimti jūsų dokumentų ir spręsti santuokos nutraukimo klausimo, nesvarbu ar jus atstovauja advokatas ar ne, nes Jūs jau gyvenate užsienyje.

2. Net jei teismas dėl suklydimo ir priimtų jūsų dokumentus ir santuoką nutrauktų, prasideda tikrų pavojų metas. Pvz. buvusi sutuoktinė nori didesnių alimentų, ji pateikia pareiškimą teismui ir nurodo, kad Jūs gyvenate Lietuvoje, t.y. nurodo adresą Lietuvoje, kurį advokatas skyrybų dokumentuose buvo nurodęs (adresas kuriuo jūs jau seniai negyvenate, bet teismui teigėte, kad gyvenate nutraukiant santuoką).

Ką tai reiškia? O gi sprendimo jums už akių priėmimą, nes teismas dokumentus siųs paskutiniu jam žinomu Jūsų adresu kurį anskčaiu nurodė advokatas ir po tam tikro laiko ir procedūrų laikys, kad Jums dokumentai yra tinkamai įteikti ir tenkins ieškinį pagal ieškovo reikalavimus, Jums net neturėjus realios galimybės atsikirsti. Net jei ir po kurio laiko, pvz. antstolio įsikišimo Jūs ir sužinosite apie šį sprendimą, jo skųsti jau nebegalėsite. Lauktų ilgos ir brangios procedūros, norint atitaisyti padėti. 

Norite to išvengti?

www.baigta.lt Jums padės nepaklysti teisės labirintuose ir suteiks paslaugas už mažiausias kainas rinkoje!
Parengsime dokumentus nurodydami realų Jūsų adresą ir Jums nereikės dalyvauti teismo posėdyje.

Close Menu